Sizin İçin,
Size Özel Cihaz, Size Özel Teknik Servis

Size özel ekip:

İşitme cihazı sektöründe 30 kişilik operasyon ekibi ile en büyük teknik servis ağına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Montaj ve tamir birimimize ek olarak son aşamada Kalite Kontrol Birimi’miz cihazınızın mükemmel şekilde tamamlanması için çalışır. Birimler arası güçlü koordinasyon sayesinde lojistik sürecini de ideal seviyeye getirmeyi başardık. Ekibimizi SİZİN İÇİN ÖZEL tasarlıyoruz!

Size özel hizmet:

Çocuklara ve bazı özel durumdaki kullanıcılara öncelik verdiğimizi biliyor musunuz? Daha az iç prosedür ile en hızlı teslimatı hedefleyerek, akademik başarılarının etkilenmemesi ve yaşayabilecekleri zorluklar sebebi ile özellikle 18 yaş altı çocuk kullanıcılarımızın cihazlarına öncelik veriyoruz. Hizmetimizi SİZİN İÇİN ÖZEL tasarlıyoruz!

Size özel cihaz:

Kanal içi cihazlar üzerindeki mecburi alanların dışında kalan alana lazer sistemlerinden faydalanarak isim yazma imkanını sağlıyoruz. Bu sayede cihazınızın üzerine isminizi yazdırabilir ya da ‘’sağ-sol’’ yazılarıyla yön karışıklığın önüne geçebilirsiniz. Yeni bir cihaza sahip olurken yapmanız gereken tek şey bu talebinizi bizimle paylaşmak. Cihazlarımızı SİZİN İÇİN ÖZEL tasarlıyoruz!

Size Özel Teknoloji:

En son teknoloji ürünü tarayıcılar ile kulak izlerinizi 3D olarak tarıyor, çok özel yazılımlar ile 3D modelleme yapıyoruz. Modelleme sonrasında 3D yazıcılar ile cihaz kalıbınızı çıkartıyor ve montajlıyoruz. Lazer işaretlemeleri ve kalite kontrol sonrasında cihazınızı elinize aldığınızda size özel tasarlanmış bir teknolojiye sahip oluyorsunuz. Teknolojimizi SİZİN İÇİN ÖZEL olarak tasarlıyoruz!

İşitme testi için başvurun Sizi geri arayabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayın
  • Lütfen adınızı giriniz.
  • Lütfen soyadınızı giriniz.
  • Lütfen Bir İl Seçiniz
  • Lütfen İlçe Seçiniz
  • Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
  • Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz.
  • Bu formu göndererek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz

Size en yakın
İdis işitme merkezini
bulun
Şubeler