Sizin İçin,
Size Özel Teknik Servis

Size özel ekip:

İşitme cihazı sektöründe 30 kişilik operasyon ekibi ile en büyük teknik servis ağına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Montaj ve tamir birimimize ek olarak son aşamada Kalite Kontrol Birimi’miz cihazın işleminin en mükemmel şekilde tamamlanması için çalışır. Birimler arası güçlü koordinasyon sayesinde lojistik sürecini de ideal seviyeye getirmeyi başardık. Ekibimizi SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL tasarladık!

Size özel hizmet:

Çocuklara ve bazı özel durumdaki kullanıcılara öncelik verdiğimizi biliyor musunuz? İşitme sektöründeki ilk günlerimizden bugüne kadar geleceğimizi teminatı çocuklara öncelik veriyoruz. Akademik başarılarının etkilenmemesi ve yaşayabilecekleri zorluklar sebebi ile özellikle 18 yaş altı kullanıcılarımızın cihazlarına öncelik verilir. Daha az iç prosedür ile en hızlı teslimat hedefledik. Hizmetimizi SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL tasarladık!

Size özel cihaz:

Kanal içi cihazlar üzerindeki mecburi alanların dışında kalan alana isim yazma imkanını sağlıyoruz. Bu sayede kaybolan cihazlarınızı isimden bulma, karışan cihazları ayırma, SAĞ-SOL yazarak renkten ötürü karışıklığın önüne geçiyoruz. Bunu yapabilmek için lazer sistemlerinden yararlanıyoruz. Yeni bir cihaza sahip olurken yapmanız gereken tek şey bu talebinizi bizimle paylaşmak. Cihazlarımızı SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL tasarladık!

Size Özel Teknoloji:

En son teknoloji ürünü tarayıcılar ile kulak izlerinizi 3D olarak tarıyor, çok özel yazılımlar ile 3D modelleme yapıyoruz. Modelleme sonrasında 3D yazıcılar ile cihaz kalıbınızı çıkartıyor ve montajlıyoruz. Lazer işaretlemeleri ve kalite kontrol sonrasında cihazınızı elinize aldığınızda size özel tasarlanmış bir teknoloji ürünü olduğunu hissediyorsunuz. Teknolojimizi SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL tasarladık!

VİDEO

Bize özel çalışma alanı:

Çalışma alanımızı daha iyi işler çıkarabilmek için yeniledik. En kaliteli ve en yeni cihazlarla hizmet verebilmek için ciddi bir yatırım yaptık ve çalışanlarımızın rahat çalışabileceği ve keyif alabileceği bir çalışma ortamı tasarladık. Çalışma alanımızı SİZİN İÇİN BİZE ÖZEL tasarladık!

İşitme testi için başvurun Sizi geri arayabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayın
  • Lütfen adınızı giriniz.
  • Lütfen soyadınızı giriniz.
  • Lütfen Bir İl Seçiniz
  • Lütfen İlçe Seçiniz
  • Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
  • Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz.
  • Bu formu göndererek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz

Size en yakın
İdis işitme merkezini
bulun
Şubeler

×

Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp