Hikayemiz

İdis'te vizyonumuz işitme kaybı olan insanlar için yaşamlarını değiştirecek bir fark yaratmaktır.

İDİS bir Demant Group şirketidir.

Demant, işitme kaybı olan kişilerin dünyayla bağlantıda olmalarına ve çevrelerindeki kişilerle iletişim kurmalarına yardımcı olmak için çözümler ve hizmetler sunan dünyanın lider işitme sağlığı hizmetleri grubudur. Demant, 30'dan fazla ülkede doğrudan, 130'dan fazla ülkede hizmet noktalarıyla, dünya çapında 14.500'den fazla çalışanı ile insanlara işitme sağlığı ve akıllı ses çözümleri sunmaktadır. William Demant Vakfı, Nasdaq Kopenhag'da en çok işlem gören ilk 25 hisse arasında yer alan Demant A / S'nin hisselerinin çoğunluğuna sahiptir. İDİS olarak, perakende alanındaki gücümüzü ve bilgimizi Demant Group bünyesindeki digger kardeş şirketlerimizle birleştiriyoruz. Demant Group’un global gücünü arkamıza alarak sizlere fayda sağlayacak en yeni teknolojileri ve işitme bakımı ile ilgili değerli fikirleri sunuyoruz.

İdis'in Hikayesi

Şirketimiz, sevgili eşinin daha iyi bir yaşam sürmesine yardımcı olmaya kararlı bir adam tarafından kurulmuştur. Hans Demant, işitme kaybı olan eşi Camilla Demant’ i iyileştirmek üzere yola çıktı. Demant yalnızca eşinin işitmesini önemsemiyordu, onu eşsiz bir birey olarak da görüyor ve sonsuz değer veriyordu. Başkalarının yalnızca klinik ve ticari yönleri gördüğü yerde, o farklı yönleri de görebiliyordu. İşitme kaybının yaşamın her alanını nasıl etkilediğini görüyordu. Eşine yardım ederek, sadece işitme duyusunu geri vermekle kalmadığını, aynı zamanda hayata karşı güvenini de geri verdiğini biliyordu.

İşitme sağlığında yaşamı dönüştüren farklılıklar yaratma konusunda uzun bir geçmişe sahibiz. İnsanların daha iyi işitmelerine yardımcı olma tutkusu, ilk kurulduğu gün olduğu gibi bugün de şirketimize yön veriyor. Demant Group’un bir parçası - İDİS olarak, hayatınızı dönüştüren işitme bakımı hizmetlerimizle yolumuza başladığımız günkü gibi aynı kararlılıkla devam ediyoruz.

Daha iyi işitme için 3 adım
İletişime geçin
Size en yakın şubemizi öğrenmek veya randevu oluşturmak için bizi arayın
Ziyaret edin
İşitme testinizi yaptırmak için İdis’i ziyaret edin ve sizin için en iyi işitme cihazının hangisi olduğunu öğrenin
Hissedin
Daha iyi işitmenin
faydalarını hissedin
İşitme testi için başvurun Sizi geri arayabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayın
  • Lütfen adınızı giriniz.
  • Lütfen soyadınızı giriniz.
  • Lütfen Bir İl Seçiniz
  • Lütfen İlçe Seçiniz
  • Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
  • Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz.
  • Bu formu göndererek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz

Size en yakın
İdis işitme merkezini
bulun
Şubeler