Hands Free

Oticon Hands-free ile eller serbest iletişimin keyfini çıkarın.

Sevdiklerimizle iletişimde kalmanın her zamankinden daha önemli olduğu bir zamanda yaşıyoruz. Bizi birbirimize bağlayan teknolojiler için geliştirilmiş yenilikçi çözüm Oticon Hands-free ile işitme cihazlarınızı kullanarak yapacağınız iletişim artık daha özgür.

İki yönlü ses akışı ile işitme cihazlarınızdaki mikrofon sesinizi alır ve doğrudan iPhone® veya iPad'e® aktarır. Artık karşı tarafın sizi duyabilmesi için mobil cihazınızı** ağzınıza yakın tutmanız gerekmiyor.

Oticon Hands-free düşük enerjili Bluetooth teknolojisi ile işitme cihazı kullanıcılarının sesinin işitme cihazı mikrofonlarıyla iletilmesini sağlar. Bu yenilikçi çözümle artık aracı bir akış cihazı kullanmaya gerek kalmadan eller serbest sesli ve görüntülü görüşme yapmak mümkün. Bu sayede görüşme esnasında sesin karşı tarafta duyulabilmesi için iPhone veya iPad'lerinizi® ağzınıza yakın tutmanız gerekmeyecek. Bu durum özellikle ellerinizi kullanarak iş yapmanız gereken durumlarda, baston veya yürüteç kullanan kişilerde veya iş gereği online toplantılara katıldığınız zamanlarda kolaylık sağlayacaktır.

** iOS 15.1 veya üstü iPhone 11 veya üstü iPhone SE 2. bazı iPad** modelleri için geçerlidir.

Size en yakın
İdis işitme merkezini
bulun
Şubeler