Kariyer

İşitme sağlığı sektörünün büyüme trendi içinde olması sektörü cazip hale getirmektedir. Ortalamadan daha hızlı büyüme başarısı gösteren İdis'te odyoloji alanında kariyer, iyi bir iş fırsatı olarak değerlendiriliyor.

İdis’te çalışanların yüksek iş tatmini ve kişisel gelişimi için fırsatlara sahip olmasına önem veriyoruz.

İdis'teki ücret ve yan haklar

Çalışanlarımıza rekabetçi ücretler ve kapsamlı yan haklar sunmaya önem veriyoruz. Yöneticiler başarı hikayelerini paylaşmaya ve en küçük zaferleri bile kutlamaya özen gösterirler. İster müşteriler ile birebir temasta olacağınız bir kariyer, ister başarıların perde arkasında bir pozisyon arıyor olun, kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar sunuyoruz. Siz de dinamik bir ortamda büyüme fırsatları sunmaktan gurur duyan bir şirkette çalışmaya başlayın.

İdis, işitme kaybı olan insanların çevreleri ile iletişim kurmalarına yardımcı olacak çözümler ve
hizmetler sunan dünya lideri sağlık grubu Demant şirketinin bir parçasıdır.

Bizimle ilerleyin

Önemli bir işitme sağlığı kuruluşu olarak İdis, beceri sahibi, alanında yetkin ve motivasyonu yüksek kişilere fırsatlar sunar. Hizmet odaklı bir şirkette pozisyon arıyorsanız, İstanbul'daki genel merkezimizde veya Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan işitme merkezlerimizdeki açık pozisyonlara başvurun.

Pozisyonları gör

Eğitim ve gelişim

İdis yetkinliklerini geliştirmeleri için tüm çalışanları teşvik eder. Bu nedenle, öğrenmeyi destekleme ve işitme sağlığı kariyerinizi genişletmeye yönelik fırsatlar sunar. İdis, çalışanına yatırım yapar ve motivasyonu yüksek çalışanların büyük başarılar elde edebileceği bir kültürü destekler.

Teknoloji zamanla değiştiği için, ekibimizin trendler ve son çıkan uygulamalardan haberdar olmasını sağlıyoruz.

Size en yakın
İdis işitme merkezini
bulun
Şubeler