Dünyanın ilk işitme kondisyonu teknolojisi

HearingFitness, tıpkı bir kondisyon uygulaması gibi, işitme cihazını nasıl kullandığınızı gözlemler ve davranışlarınızı geliştirebilmenize yarayan bilgiler sağlar. Bu bilgiler, yaşam tarzı ve sağlık verilerini yerel ses çevresi analiziyle kombine eden büyük veri analitikleri temelinde oluşturulur.

HearingFitness teknolojisi, Oticon ON uygulamasına entegre edilmiştir.

* Oticon HearingFitness™ sürekli geliştirilecektir. Güncel sürümü ve sunulan tüm özellikleri App Store veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

İşitmenizin kontrolünü kendi elinize alın

Sağlık verileriniz artık parmaklarınızın ucunda ve kendi sağlığınızı geliştirmeniz mümkün.

İşitmenizi koruyun, sağlığınızı koruyun

Başka insanlarla iletişime geçtiğiniz zaman beyniniz önemli bir egzersiz yapar; işitmeniz ise sohbet etmenize, gülmenize ve keyif almanıza yardımcı olur.

İşitme kaybıyla bağlantılı olan demansa (bunama) karşı mücadele

Orta yaşlarda işitme kaybının tedavisi bunama riskini, diğer eylemlere göre (sigarayı bırakma ve daha fazla egzersiz yapma dâhil) çok daha fazla azaltabilir.*
* Livingston vd., 2017

İşitme potansiyelinizi gerçekleştirin

HearingFitness, çeşitli durumlarda mümkün olduğunca iyi duyabilmemiz için işitme cihazınızın kullanımını optimize etmenizde yardımcı olur.

HearingFitness, temel seviyenizi oluşturmak amacıyla işitme verilerinizi ölçer. Temel seviyenizi oluşturduktan sonra, işitmeniz ile ilgili olarak hedefler koymanız yönünde sizi teşvik eder, hedefleriniz doğrultusunda aldığınız yolu gözlemler ve biraz yardıma ihtiyacınız olduğunu düşündüğünde sizi hafifçe dürter.

Hearing Fitness hakkında bilimsel araştırmayı okuyun
Beyin için egzersiz

Ses doğrudan beyni uyarır; sohbetler ve sosyal faaliyetler ise zihinsel becerilerinizi zinde tutar.

Dijital nesil için işitme çözümleri

Veriye dayalı bir işitme çözümü olan HearingFitness, kondisyon izleme çözümleri gibi giyilebilir teknolojilerden alınan verileri kombine ederek, kişiye özel bilgiler sağlar.

2018 CES Inovasyon Ödülü’nün sahibi

CES, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların tüketici teknolojileri için buluştuğu uluslararası elektronik ve teknoloji fuarıdır.

Hepsi basit bir uygulamada

HearingFitness teknolojisi, Oticon işitme cihazları için geliştirilen Oticon ON uygulamasına entegre edilmiştir. Bu teknoloji, gün boyunca işittiklerinizi rahatça görebilmenizi sağlar ve işitme hedeflerinize doğru nasıl ilerlediğinizi gösterir. Uygulama, anlık iletiler göndererek işitme cihazlarınızı daha iyi kullanmanızda yardımcı olur.

Oticon ON uygulamasını keşfedin
Hearing Fitness Hakkında
daha fazla bilgi ister misiniz?
Size En Yakın İşitme Merkezini Bulun