Titreşimli Alarm
ile
İstediğiniz Zaman Uyanın

Sabah uyanmakta güçlük çeken ve işitme kayıplı kişilerin rahatlıkla kullanabileceği, kesin çözüm üreten elektronik saat. Yatağınızın başucuna ya da yastığınızın altında kullanabileceğiniz bir üründür. Yüksek ses ve titreşim yeteneğine sahip bu ürün ile sabahları uyanmak artık çok kolay.
ShakeAwake, küçük ve kibardır. Bir alarmlı saatin taşıması gereken tüm özelliklere sahiptir. Uyarı alarmı, titreşim ya da ses olarak değiştirilebilir. Geceleri kullandığınızda saati görebilmeniz için aydınlatma tuşuna sahiptir.
Yastığınızın altında bulunduracaksanız, gerekli ayarların değişmemesi için koruma ayağını saatin ön yüzünü kapamak için kullanabilirsiniz. Masa üzerinde kullanacağınız zaman ayakları açarak kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük ve pratiktir.

Baby Observer

Günlük yaşantımızda kullandığımız bebek takip ünitesinin işitme engelli anneye yönelik oluşturulmuş sitemidir. Bu sistem sayesinde bebek ağladığında veya hareket ettiğinde anneyi ışıkla veya titreşim yoluyla uyarır.

  • Titreşimi ile bebeğiniz ağladığında sizi uyarır.
  • Titreşimi ile Vericinin bulunduğu odadaki sesleri size bildirir
  • Işıklı göstergesi gelen uyaranın kaynağını anlamanızı sağlar.

Titreşimli Çalar Saat veya Baby Observer mı satın almak istiyorsunuz?

Size En Yakın İşitme Merkezini Bulun
Size en yakın
İdis işitme merkezini
bulun
Şubeler

×

Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp