ConnectClip

Kablosuz mikrofon ve kulaklık bir arada

Eller serbest telefon görüşmesi yapmanın güzelliğini deneyimleyin

İşitme cihazları özellikle ellerinizi kullanmanız gereken araç kullanmak, yemek pişirmek veya otobüste tutunmak gibi durumlar için telefon kulaklığı kullanımını zorlaştırabilir.

ConnectClip aramayı işitme cihazlarınıza doğrudan iletirken, dâhilî mikrofon da sizin söylediklerinizi net bir şekilde arayana iletir. Gürültü azaltma özelliği ise, gürültülü bir ortamda olsanız bile, sesinizin net bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlar.

ConnectClip’i denemek ister misiniz?

Randevu Talep Edin
Uzak mikrofon özelliği, her ortamda daha iyi duymanıza yardımcı olur

Öğretmenin, bir konuşmacının anlattıklarını duymada veya gürültülü bir restoranda arkadaşınızın anlattıklarını algılamada zorluk yaşıyor olabilirsiniz. ConnectClip ile tek yapmanız gereken, küçük mikrofonu konuşan kişiye vermek ve onu doğrudan işitme cihazınızda dinlemeye başlamaktır. Bu, aşağıdakilere benzer ortamlarda son derece rahatlık sağlar:

  • Okulda ve seminer verilen yerlerde
  • Düğün, doğum günü ve kutlama ortamlarında
  • Araçta seyahat ederken
  • Bar veya çok gürültülü restoranlarda
  • İş sunumlarında

Bluetooth mikrofon ile görüntülü arama yapın

ConnectClip, telefonunuza, bilgisayarınıza ve tabletinize Bluetooth üzerinden bağlanır. Bu sayede Skype ve Facetime gibi hizmetler üzerinden ailenizle ve arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Yüksek kaliteli stereo kulaklıklar İdis İşitme Merkezi’nde bulunan işitme cihazlarında mevcuttur. ConnectClip ise kullanacağınız mikrofona dönüşür.

Cihazınızda Bluetooth yok ise, alternatif olarak sunduğumuz USB adaptörünü kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzun daha fazla sese erişmesini sağlayın

Çocuğunuzun uyumlu işitme cihazları varsa, sesi doğrudan kulağına göndermek için, ConnectClip'i uzak mikrofon olarak kullanabilirsiniz.

ConnectClip çocuklarınıza işitme için daha fazla yardıma ihtiyaç duyduğu zorlu ortamlarda (örn. konuşan kişiyi göremedikleri veya çok uzakta olduklarında) ideal bir çözümdür.

  • Oyun parkında
  • Arabanın arka koltuğunda
  • Sınıfta

İşitme cihazlarınızı
uzaktan kontrol edin

ConnectClip’inizi bir uzaktan kumanda olarak da kullanabilirsiniz. ConnectClip ile işitme cihazlarınızın uzaktan ses seviyesini kontrol edebilir, mevcut programını değiştirebilir ve açıp kapatabilirsiniz.

ConnectClip satın almayı mı düşünüyorsunuz?
Size En Yakın İdis İşitme Merkezini Bulun

İşitme cihazınız ile uyumluluk hakkında bilgi edinin

Uyumluluğa genel bakış
ConnectClip ve Telefon Adaptörü Kullanımı
Telefon Adaptörünü ConnectClip ile Eşleştirmek
Telefon Adaptörünün Kurulumu
Yakınınızdaki
işitme merkezini
bulun
Şubeler