Hakkımızda

İDİS - İdea İşitme Sistemleri San. ve Tic. A.Ş, 2002 yılında kurulmuş, işitme kayıplı bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak için kapsamlı çözümler üreten, Türkiye'nin ilk ve en büyük işitme merkezi zinciridir. Güçlü zincirimize yeni halkalar ekleyerek, hizmet ağımızı genişletmeye ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

"İyi duymak, iyi yaşamaktır" sloganı ile işitme kaybının yarattığı olumsuz etkileri yaşantınızdan çıkartmak ve yaşam kalitenizi yükseltmek için Türkiye'nin en kapsamlı hizmetini veriyoruz. İşitme kayıplı kişilerin yaşamını kolaylaştıracak her türlü ürün çözümü, dünya ile aynı anda hizmetinize sunuluyor. Yüksek kaliteli ürün seçenekleri ve eğitimli uzman kadromuzun nitelikli hizmet anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi standartlarının öngördüğü şartlara uygun olarak sunulan hizmet kalitemiz, satış sonrası destekte gösterdiğimiz hassasiyet bugün olduğu gibi yarın da en temel hedefimiz olacaktır.

Genel merkezi Danimarka-Kopenhag'ta yer alan WDH (William Demant Holding), dünyanın en eski işitme cihazı üreticisidir. Bugün dünyada otuzdan fazla ülkede küresel pazar lideri, işitme sağlığı ve işitme teknolojileri alanında ise fikir önderi konumundadır.

İDİS, William Demant Holding'in Türkiye'deki perakende ağını temsil etmektedir.

İDİS'e duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

porn porn