GençBizz ‘18

Genç Başarı Vakfı tarafından düzenlenen GençBizz’18 yarışmasına katılan Mustafa Saffet Anadolu Lisesi öğrencileri Berkin Külah (İdis Kadıköy Şubemizin değerli Odyometristi Fatma Külah’ın oğlu) ve arkadaşları “Yılın En İyi Satış ve Pazarlama Ödülü’ne layık görüldüler.

Devamını Oku

14. Türk Rinoloji, 6. Ulusal Otoloji Nörootoloji, 2. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde Antalya Regnum Carya Hotel’de gerçekleşen, 14. Türk Rinoloji, 6. Ulusal Otoloji Nörootoloji, 2. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne İdis ve Oticon Medical olarak katılımımızı sağladık.

Devamını Oku

13. Uluslararası Kulak, Burun, Boğaz ve Baş, Boyun Cerrahisi Kongresi

5-7 Nisan tarihlerinde Ankara JW Marriott Hotel’de gerçekleşen 13. Uluslararası Kulak, Burun, Boğaz ve Baş, Boyun Cerrahisi Kongresi’ne, İdis ve Oticon Medical sponsorluğunda katılımımızı gerçekleştirdik. Kongre süresince değerli doktorlarımızı standımızda görmekten mutluluk duyduk.

Devamını Oku

Otolojide Kış Toplantısı

Her yıl Şubat ayında düzenlenen “İşitme cihazlarına KBB Hekimlerinin bakış açısı” konulu Otolojide Kış Toplantısı bu yıl 10 Şubat'ta Oticon Medical ve İdis İşitme Cihazları sponsorluğunda Ankara Bayındır Hastanesi'nde gerçekleşti.

Devamını Oku

Uludağ KBB Günleri

01-04 Mart 2018 Grand Yazıcı Otel'de gerçekleşen Uludağ KBB Günlerinde İdis ekibi olarak doktorlarımızı standımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk.

Devamını Oku

porn porn