İdis PZ

İşitme Cihazı İdis PZ İdis PZ İşitme Cihazı Renk Seçimi Hayatına güç kat

İdis PZ 100 yılı aşkın tecrübesiyle ileri veya çok ileri derecede işitme kayıplı bireyler için teknoloji geliştirmektedir. Bu teknoloji, İdis'in deneyimleri, işitme uzmanlarının bilgisi ve bilimsel çalışmaların ortaya koydukları ile harmanlanmaktadır.

Yeni İdis PZ'de, beyindeki ses algısını güçlendirmek için yenilikçi Brain Hearing teknolojisi kullanıldı. Şimdi, beyinler daha berrak bir işitme deneyimi yaşayacak.

Zor duyulan seslere yenilikçi teknoloji

Frekans alçaltma ile seslere dokunmak “S” veya “t” gibi yüksek frekanslı sesleri kaçırmak konuşmanın akışını ve uyumunu bozmaktadır. Frekans Alçaltma teknolojisi Speech Rescue ile konuşmanın tüm ayrıntıları sizinle olacak.

Daha önce hiç olmadığı kadar fazla konuşma detayı

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybına sahip bireyler, sesleri duysalar bile ayırt etmekte güçlük çekebilmektedirler. Speech Guard E ve Speech Rescue özellikleri birlikte çalışarak pek çok sesi anlaşılır hale getirmektedirler.

Seslere tam erişim

Yeni feedback (ötme sesi) kesme teknolojisi ile artık yakınlarınıza daha rahat sarılabilecek, daha rahat telefon konuşmaları yapabileceksiniz.

Koklear implant ve işitme cihazı bir arada

Tek kulağında koklear implant kullanan bireyler için geliştirilmiş ayar protokolü

Koklear implant ile birlikte diğer kulakta işitme cihazı kullanmak bireye pek çok avantaj sağlamaktadır:

  • Yepyeni bir müzik deneyimi
  • Sosyal aktivitelerden alınan keyfin artırılması
  • Gürültüde anlama becerisinde artış
  • Sesin nereden geldiğini kolayca ayırt etme
porn porn