İdis H330v2

İşitme Cihazı İdis H330v2 İşitme Cihazı Renk Seçimi

Şimdiye Kadar Verdiğiniz En İyi Karar

İdis H330v2, her zamankinden daha fazla kişiselleştirme fırsatı sunan premium işitme cihazıdır. İdis H330v2 BrainHearing™ teknolojilerinin her birini içerir: Speech Guard E, Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic. Bunlar size mevcut en iyi ses kalitesini, ses ve konuşma detaylarına en geniş erişimi sunmak için birlikte çalışır. İdis H330v2'deki Soft Speech Booster ince sesleri daha rahat duymanızı sağlar.

İdis H330v2 teknolojisi ister gürültü, ister sessiz ortamlarda konuşmaları anlama fırsatı verir.

Mükemmel Konuşma Koruması

İdis H330v2'deki Speech Guard E özelliği gürültülü ortamlarda bile beynin kolayca söylenenleri anlamasına yardım etmek için konuşmanın netliğini ve ayrıntılarını korur.

Neyin Önemli Olduğuna Odaklanın

Free Focus özelliğiyle, İdis H330v2 işitme cihazları, bir toplantı veya sosyal ortama girmek için yürüyüp hareket ederken bile dinlemek istediğiniz seslere odaklanacaktır. Konuşmaya odaklanırken, arka plandaki sesleri duyabileceksiniz.

Ses Kaynaklarının Konumu

İdis H330v2'deki Mekansal Ses, seslerin nereden geldiğini algılamak için beynin doğal yeteneğini destekler, dikkatinizi nereye yöneltmeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

YouMatic Teknolojisi

Sıradan işitme cihazı herkes için aynı ayarların işe yaradığını varsayar. Fakat iki kişi sesleri aynı şekilde duymak istemez. Beynimizin sesleri farklı yorumlamasının nedeni budur. İdis H330v2'deki YouMatic size en tatmin edici ve doğal dinleme deneyimini için kişisel dinleme tercihlerini sunar.

porn porn