İdis H160v2

İşitme Cihazı İdis H160v2 İdis H160v2 İşitme Cihazı Renk Seçimi Hayatın Tüm Anlarının Tadını Çıkarın

İdis H160v2 işitme cihazları size üstün ses kalitesi ve kişiselleştirme için birçok fırsat sunuyor. Bu cihazlar İdis H160v2'nin dört BrainHearing™ teknolojisinin üçüne sahiptir: Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic. Bunlar, gürültülü ortamlarda bile size yüksek seviyede konuşma anlayışı sunmak üzere birlikte çalışırlar. İdis H160v2'deki Soft Speech Booster ince sesleri daha rahat duymanızı sağlar.

Ses Kaynaklarının Konumu

İdis H160v2'deki Mekansal Ses, seslerin nereden geldiğini algılamak için beynin doğal yeteneğini destekler, dikkatinizi nereye yöneltmeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

Neyin Önemli Olduğuna Odaklanın

Free Focus özelliğiyle, İdis H160v2 işitme cihazları, bir toplantı veya sosyal ortama girmek için yürüyüp hareket ederken bile dinlemek istediğiniz seslere odaklanacak. Konuşmaya odaklanırken, arka plandaki sesleri duyabileceksiniz.

YouMatic Teknolojisi

Sıradan işitme cihazı herkes için aynı ayarların işe yaradığını varsayar. Fakat iki kişi sesleri aynı şekilde duymak istemez. Beynimizin sesleri farklı yorumlamasının nedeni budur. İdis H160v2'deki YouMatic size en tatmin edici ve doğal dinleme deneyimini için kişisel dinleme tercihlerini sunar.

porn porn